Kjo është videoja më emocionuese e Big Mamës, kur flet për babin e ndjerë

by admin
Spread the love

Big Mama ka rrëmbyer zemrat shumë njerëzve, me karakterin e fortë që ajo ka dhe për mënyrën se si sillet me të tjerët.

Edhe pse ka një karakter të fortë, edhe Big Mama ndonjëherë ndihet e pafuqishme për të treguar pjesë nga jeta e saj, shkruan”Kosovarja”.

Ajo para disa vitësh humbi babin e saj dhe në një intervistë është pyetur për babin e ndjerë dhe menjhëherë ka filluar të lotoj, dhe mes lotëve ajo ka rrëfyer për të.

Ajo ka thenë se është shumë përmalluar shumë dhe i mungon jashtë mase shumë.

Big Mama është person i dashur dhe shumë pozitiv, dhe kjo gjë patjeter që e bënë krenar babin e saj./Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like