Kjo Arta nuk është normal, ja si dukej dikur e si është tani – Shqip

by admin
Spread the love

18:04 | 20 Nentor 2021

Foto: Instagram

Arta Nitaj është një nga modelet më të komentuara kosovare.

Modelja me prejardhje nga Peja komentohet shumë për stilin e jetesës dhe luksin që shfaq në çdo imazh, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera ajo përflitet shumë edhe për pasuritë trupore dhe bukurinë që posedon.

Por a ishte gjithmonë e tillë modelja?

Në një foto që po qarkullon kohët e fundit në mediat rozë vërhet dukshëm ndryshimi i madh i modeles siç ishte dikur e siç është tani.

Sigurisht kjo falë ndërhyrjeve të shumta që ka bërë në trup e fytyrë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like