Kim Kardashian të ngacmon imagjinatën më shumë se kurrë, me sytjena dhe minifund të mbuluar me kristale

by admin
Spread the love

Kim Kardashian shfaqi format e saj ikonike në një set fotosh të reja në Instagram të hënën.

41-vjeçarja i trajtoi ndjekësit me imazhe të saj me një trupore të zezë të tejdukshme teksa pozonte në një jaht.

Mamaja e katër fëmijëve e mbylli veshjen e zbuluar me sytjena të mbuluara me kristal dhe një fund të shkurtër.

Kjo vjen pasi ajo mbërriti në Londër me të dashurin Pete Davidson gjatë fundjavës së pushimeve.

Ajo e përfundoi pamjen mahnitëse me një palë çizme të zeza me majë dhe takë.

Për disa foto Kim e rriti magjepsjen me një palë syze dielli të zeza në formë drejtkëndëshe, pavarësisht ditës me re.

Kim, e cila rregullisht dokumenton stërvitjet e saj herët në mëngjes në rrjetet sociale, tregoi rezultatet e kohës së saj në palestër në këtë paraqitje.


Lexo lajme interesante

You may also like