Kim Kardashian ndahet edhe nga i dashuri i ri?

by admin
Spread the love

Ylli amerikan i realitetit televiziv Kim Kardashian ka ndezur thashethemet për ndarjen e saj me të dashurin e ri Pete Davidson, pak pasi ata mbërritën në Londër.

Ylli i The Keeping Up With The Kardashians hyri në Instagram dhe ndau fotot e saj mahnitëse me një mesazh të fshehtë.

Ajo shkroi, “Lajm i keq – Asgjë nuk zgjat përgjithmonë, Lajm i mirë – Asgjë nuk zgjat përgjithmonë”.

Motra e Kim-it, Khloe Kardashian edhe më tej thashethemet duke komentuar: “Kur ndodhi kjo?!?!”

Fansat gjithashtu vërshuan pjesën e komenteve me spekulime mbi statusin e marrëdhënies së tyre.

Ata filluan të takoheshin në tetor të vitit të kaluar dhe e konfirmuan romancën e tyre në fillim të këtij viti.


Lexo lajme interesante

You may also like