“Këtë sezon nuk do ta ndajmë bashkë”, Luana Vjollca e jep lamtumirën

by admin
Spread the love

Moderatorja e njohur dhe e shumë dashur nga publiku, Luana Vjollca, ka ditë që është thënë se nuk do të jetë më pjesë e ekranit të TopChannel.

Derisa ishte pjesë e shoëbizit për aludime të tilla prezentuesja e “Shiko kush luan”, nuk e konfirmojë kurr se do të largohet apojo, edhe pse heshtjen e saj e quanin si një ‘po’.

Së fundi, ajo ka dhënë sqarimin e shumë pritur, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka postuar një shkrim mjaft të gjatë ku ka treguar se më nuk do të jetë pjesë e TopChannel.

Në mesin e shkrimit ajo ka falënderuar të gjithë për përkrahjen që i kanë dhënë bukuroshes gjatë tërë rrugëtimit të saj prej 15 vitesh në ekran.

 

Ajo gjithashtu ka ndarë edhe disa imazhe të tjera nga prezentimet esaj në TopChannel, kështu edhe duke zbuuar se është duke punuar në një projekt personal duke mos zbuluar saktë se çka por duke premtuar se do të jetë pjesë e ekranit prapë.

 

 


Lexo lajme interesante

You may also like