Kështu kënaqen në vikend familja Behluli

by admin
Spread the love

Familja e Shkurte Fejzës është një familje mjaftë e dashur dhe e respektuar gjithandej trojeve shqiptare, për shkak të muzikës së mirë që ajo bënë.

Prej disa vitesh Shkurtës ju është bashkangjitur edhe e bija e saj Gresa, të cilat kanë performanca të shkëlqyera së bashku, shkruan”Kosovarja”.

Tashme Gresa e dini se Gresa është në pritje të ëmbël dhe po kalon si është më së miri pran familjes së saj të cilët duket se mexi po e presin ardhjen në jetë të foshnjës.

Si familje ata shpesh shihen duke darkuar së bashku, edhe sot ata kanë zgjedhur të pushojnë pak dhe të shijojnë ditën e pushimit./Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like