Kështu fle në krahët e Sarës Poem Blue

by admin
Spread the love

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo është në lidhje dashurie me reperin e njohur Ledri Vula ku si fryt i dashurisë së tyre lindi edhe vajza Poem Blue.

Çifti janë shumë të komentuar në çdo paraqitje të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Sara është ajo që gjithmonë i qëndron besnike ndjekësve të saj duke postuar vazhdimisht copëza nga jeta e saj private në rrjete sociale.

Kjo e ka bërë atë të pëlqehet akoma më shumë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Sara bashkë me Poem.

Në foto shihet Sara dhe Poem duke fjetur në krahët e saj. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like