Kështu e nisë ditën Elita Rudi

by admin
Spread the love

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Viteve të fundit Elita është tërhequr nga bota e televizionit pasi që ajo ka krijuar familjen e saj bashkë me reperin e njohur Gjiko.

Përkushtimi ndaj fëmijëve ka bërë që ajo për një kohë të largohet nga profesioni i saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo gjë nuk e ka ndaluar atë të mbetet në hije dhe të mos komentohet apo marrë vëmendje, çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se bëhet kryfjalë e mediave rozë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Elita ku shihet duke gatuar petulla, ndërsa më larg shihet djali i saj Zëri.

Kështu e paska nisur të shtunën Elita, në një ditë me shi si kjo s’kishte si të fillonte ndryshe. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like