Kështu duket Dafina Zeqiri pa pikën e grimit

by admin
Spread the love

Dafina Zeqiri sigurisht që është emri më i lakuar i shoë bizit shqiptar.

Kjo për shkak punës së saj të palodhshme që bën ajo, këngëve të një pas njëshme që publikon e shumëçka tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Dafina mund ta themi me plotë gojë se për momentin është njëra ndër artistet më aktive dhe më “IN” të momentit.

Këtë e ka dëshmuar vet ajo përmes projekteve që ajo ka bërë për një kohë kaq të shkurtër.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se merr vëmendje të veçantë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në një foto që ka postuar vet ajo, këngëtarja shihet pa pikën e grimit.

Edhe pse pa pikë grimi ajo po duket shumë bukur. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like