Këngëtarja shqiptare i lë pak vend imagjinatës me format bombastike

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani prej disa vitesh është shkëputur nga karriera muzikore duke u larguar nga Kosova për të jetuar në Shtet e Bashkuara të Amerikës. Megjithatë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e saj personale. Së fundmi Flaka ka postuar në Instagram disa foto “hot” në rrugët e New York-ut. Ajo kishte veshur një ‘jumpsuit’ të zi transparent, ndërsa ka çmendur fansat me format e saj perfekte trupore.Këngëtarja është një ndër femrat më të komentuar përsa i përket kujdesit të veccantë dhe ushtrimet në palester që ajo bën për të mbajtur në formë trupin e saj bombastik.

FOTO: Këngëtarja shqiptare i lë pak vend imagjinatës me

The post Këngëtarja shqiptare i lë pak vend imagjinatës me format bombastike appeared first on NTV.

You may also like