Këngëtarja e njohur shqiptare poshtëron publikisht Donaldin pas afërsisë me Beatrix – Shqip

by admin
Spread the love

8:26 | 1 Dhjetor 2021

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj Donaldit pas afërsisë së tij me Beatrix në “Big Brother VIP”.

Në atë që po konsiderohet si tradhti ndaj Borës, ajo ka nënkuptuar që të mos ndiqet më në Instagram Donaldi.

Thirrjen e ka nisur me veprimin nga vetja, duke sjellë në InstaStory momentin kur e ka bërë një veprim të tillë.

“Unë jam adhuruese e dashurisë. Jam adhuruese e sinqeritetit dhe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti. Jam adhuruese e njerëzve që nuk shiten as për shou as për vëmendje. Unfollow me shumë kënaqësi për ata që si kanë këto vlera” – ka deklaruar ajo.

Lexo lajme interesante

You may also like