Kejvina Kthella pranoi një mesazh banal, reagon publikisht

by admin
Spread the love

Kejvina ka reaguar ndaj lajmit për vajzën 17-vjeçare nga Fushë Kruja e cila u abuzua nga gjashtë persona. Ajo ende po përjeton tmerrin e traumës dhe nuk ndihet aspak e sigurt pasi dy prej tyre dolën nga burgu dhe e kanë përdhunuar sërish.

Ajo dënon neglizhencës e shtetit ku sipas vajzës pasi bëri denoncim në polici e kishin cilësuar si të sëmurë mendore dhe i kishin thënë të ikte nga vendi.

Pas postimeve të saj, modelja kishte pranuar një mesazh shumë banal në Instagram-in e saj.

E agravuar nga reagimi i ndjekësit të saj ndaj një krimi të tillë, ajo publikoi mesazhin duke i kthyer përgjigje publike.

“Goca duhet të jeni të ndershme që të mos ju përdhunojn sipas këtij biri të nënës së vet”, shkruan ajo.


Lexo lajme interesante

You may also like