“Ke frikë nga mendimi im?”, Donaldi ‘shpërthen’ ndaj Ilirit – Shqip

by admin
Spread the love

22:27 | 16 Nentor 2021

Si gjithnjë Iliri dhe Donaldi kanë debatuar në shtëpinë e BBVIP.

Iliri e kishte quajtur Einxhel “Donaldina”, duke u shprehur se ajo flet ndonëse nuk i di gjërat, shkruan lajmi.net.

Kjo gjë e ka ofenduar Donaldin shumë i cili kërkoi të tregonte se përse e ka thënë këtë gjë Iliri,

Konkurrenti u shpreh se ai këtë gjë e ka thënë sepse ai dëshironte të thumbonte edhe Donaldin por që nuk mund të përfundonte mendimin e tij sepse e ndërpriste iliri gjatë gjithë kohës.

Kjo gjë qoi në zemërimin e Donaldit, i cili iu kthye Ilirit duke i thënë dhe pyetur se nëse ai i frikësohet mendimit të tij.

Iliri sigurisht se nuk pranoi këtë gjë por vazhdoi duke thënë Donaldi nuk ka të drejtë në atë që thotë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like