Katër të lënduar në një aksident trafiku në Gjorçe Petrov – Shqip

by admin
Spread the love

Katër persona, mes tyre edhe një i mitur, kanë mbetur të lënduar në aksidentin trafiku që ka ndodhur mbrëmë në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit.

Siç bëhet e ditur nga MPB-ja përcjellë Klan M, në aksident është përfshirë një “Opel Corsa”, me drejtues shtetasin B. S. (36) nga fshati Matkë, Shkup dhe automjeti i pasagjerëve tip “Mercedes”, i drejtuar nga B. D. (40) nga fshati Sfillare e Epërme, Shkup, të dyja me tabela regjistrimi Shkup.

Në aksident dy drejtuesit dhe dy pasagjerët e mjetit “Mercedes”, M. D. (73) dhe një i mitur nga fshati Sfillare e Epërme, konstatohet në kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Kontrolli është kryer nga policia. /KlanMacedonia/

You may also like