Kaq e bukur është kjo fotografi e Sarës gjatë shtatzanisë, por ajo nuk e ndau me ndjekësit e saj

by admin
Spread the love

Sara bashkëbisedon shumë me ndjekësit e saj nëpërmës Instagramit, duke treguar gjëra që dashmairëve të saj u interesojnë për të.

Ajo së fundi është pyetur se ka ndonjë fotografi që nuk e ka shpërndarë në kohën kur ishte shtatëzënë, e pa thënë asnjëfjalë ajo e postoi një fotografi shumë të bukur me barkun e rrumbullakosur, shkruan’Kosovarja’.


Tani më e dimë se ajo ka një vajzë shumë të ëmbël dhe e shohim shpeshhere edhe nëpër rrjetet sociale si nga prindërit dhe gjyshirit e saj, madje edhe nga kolegët e babit.

Pom Blu është një fëmijë që ngjanë shumë me një ëmblësirë, kaq e ëmbël dhe e dashur është bërë ajo./Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like