Kanye West dhe Drake shpallin paqen publikisht

by admin
Spread the love

Nga viti 2009, Drake dhe Kanye West i prishën raportet dhe nuk janë parë më bashkë. Por gjithçka ka mbetur pas. Ye (Kanye) ka postuar një foto së fundmi ku shfaqet me Drake dhe J Prince. Si mbishkrim vendosi vetëm një ’emoji’ të një pëllumbi të bardhë duke lënë të nënkuptuar që çdo gjë është në paqë. Edhe Drake publikoi një video me Ye dhe një tjetër me Dave Chappelle.

Në fillim të këtij viti, West i kishte dhënë mundësi për të bërë paqe Drake, si dhe e ftoi të bëhet pjesë e koncertit të tij të ardhshëm në Los Angeles, që mbahet më 9 dhjetor. Megjithëse konflikti i tyre daton vite më parë në 2018, ai u rindez në fillim të kësaj vere kur Drake u shfaq në këngën me Trippie Redd “Betrayal”./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like