Kanye West bën publike lidhjen me modelen 22-vjeçare – Shqip

by admin
Spread the love

10:53 | 8 Nentor 2021

Kanye West, 44, raportohet se ka qenë në një lidhje romantike me modelen Vinetria, 22 vjeç, ‘për një kohë’ përpara se të dilnin publikisht gjatë fundjavës.

Sipas Page Six, reperi është ‘lidhur’ me modelen, por nuk është dhënë asnjë afat kohor se kur filloi zyrtarisht lidhja e tyre.

West dhe Vinetria dolën publikisht këtë fundjavë teksa morën pjesë në ndeshjen debutuese të basketbollit të Donda Academy në Minneapolis, ku ishin ulur së bashku të fotografuar në oborr.

Lëvizja vjen vetëm një javë pasi Kanye mahniti fansat duke shprehur shpresat për një pajtim me gruan e larguar Kim Kardashian dhe duke mohuar se ai ishte divorcuar nga ylli, i cili thuhet se është në lidhje me yllin e SNL, Pete Davidson.


Të enjten, më 4 nëntor, reperi foli për situatën e tij me Kim-in, ku ai vazhdimisht i referohej asaj si ‘gruaja ime’ (në kohën e tashme) gjatë një daljeje në Drink Champs.

SNL e bën gruan time të thotë, “Unë u divorcova nga ai në TV sepse ata thjesht donin. Dhe as që i kam parë letrat; as nuk jemi divorcuar. Kjo nuk është shaka për mua. Fëmijët e mi duan që prindërit e tyre të qëndrojnë së bashku. Unë dua … ne të jemi bashkë”.

Lexo lajme interesante

You may also like