“Kam shkelur rregullat, fola shumë”, banorja e Big Brother i befason të gjithë

by admin
Spread the love

Loja në “Big Brother Vip Kosova” tani ka filluar të marrë formë. Jo vetëm dashuritë e para, por së fundmi banorët janë vendosur edhe në një provë.

Juliana Nura ka dalë para të gjithëve, duke iu thënë që për shkak që ka thyer rregullat duhet të lërë menjëherë shtëpinë.

“Unë sot kam për të lënë shtëpinë, pasi i kam shkelur disa rregulla. Kam fol pak si shumë prandaj duhet të lë shtëpinë,”-shtoi Nura.

Mirëpo, asnjëri nga banorët nuk e ka besuar, duke u shprehur se e gjitha ishte një lojë e produksionit.

Ndonëse u përpoq të tregohej bindëse, nuk vonoi shumë dhe filloi të qeshte duke lënë kështu të kuptohej që ishte vetëm një lojë. Epo në fillim të rrugëtimit që janë ata nuk ishte e vështirë të kuptohej se e gjitha kjo ishte një shaka.

You may also like