“Kam qarë deri në 4 të mëngjesit për fëmijët e tu moj egoiste” Debate të nxehta mes Arjolës dhe Donaldit

by admin
Spread the love

Një prej debateve më të nxehta mes banorëve të ‘BBV’ ishte ai nisi mes Donaldit dhe Arjolës, e arsyeja ishin thjesht punët e shtëpisë, e që më pas degradoi me tone të ashpra.

Debati vijoi në studioi, ndërsa dyshja akuzonin njëri tjetrin me tone të ashpra, teksa s’kanë munguar as ofendimet!

Arjola thotë se e shqetëson fakti se Donaldi e ka quajtur lojtare të dobët, ndërsa ky i fundit me tone të larta i thotë ‘dyfytyrëshe’ dhe i kujton se ka përjetuar mërzinë së bashku me të, duke kujtuar fëmijët e saj!

Pjesë nga debati në studio:

Arjola: Po luani ju me hallet me mua!

Donaldi: Shiko hallet e tua dhe je egoiste, kam qarë për fëmijët e tu! Të kam falenderuar për bukën, për lavanderinë

Arjola: Më ka bërë presion dhe ka thënë se do ta tregojë Iliri ty kush është në dy javët e fundit, ky zotnia këtu!

Donaldi: Kam bërë çdo detyrë që më është dhënë!

Donaldi: Kam qenë deri në 4 të mëngjesit për ty, për ëndrrat që ke parë për fëmijët e tu, mosmirënjohëse!


Lexo lajme interesante

You may also like