Kam provuar edhe m*tin nga kurioziteti

by admin
Spread the love

Amos Zaharia dhe blogerja Dea Mishel janë parë shumë të afërt së fundmi. Dyshja kanë gatuar së bashku në kuzhinën e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, teksa ndërsa gatuanin, blogerja i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje me ushqimet.

Ndërsa po e pyeste nëse aktori ka provuar ndonjëherë patate të pabërë, Amosi i ka “rrëfyer” se kur ishte 4 vjeç ka provuar jashtëqitjen e vet.

Amos: Se historia i bie sikur ka filluar përpara..

Dea: Po mirë ekziston si fjalë, ti e di tani…

Amos: Ok, po s’jam dakord me fjalën…

Dea: Ok, e ndërrojmë, ça shije ka patatja e pabërë? E ke provuar ndonjëherë.

Amos: Se jam kurioz, unë kam provuar edhe jashtëqitje njerëzore.

Amos (qesh): O Zot, kur kam qenë 4 vjeç, thjesht u bëra kurioz

Dea: Hë më tallesh apo e ke me vërte? Provove kakën tënde?

Amos: Po moj, ishte shumë e hidhur, hahaha po bëj shaka

Kujtojmë që në spektaklin e së shtunës, Dea Mishel u shpreh se nuk ka ndjenja për Amosin, duke mbyllur kështu njëherë e mirë çdo mundësi që mes tyre mund të ketë diçka më tej shoqërisë.

You may also like