“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen

by admin
Spread the love
728x90px

Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median rozë të cilat marin vëmendje me imzhet e tyre që publikojnë.

Njëra nga vajzat e tij e cila është, Kënga, ka treguar se sot feston dtëlindjen, shkruan “Kosoavrja”.

Përmes një fotografie në Instagram ajo ka shkruar një dedikim për veten e saj ku e zbuloi ditëne veçantë të saj.

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë .. 300 muaj. WoW, sapo më goditi!”, ka shkruar ajo bashkangjitur me imazhin ku është me një gotë verë e duke buzëqeshur e lumtur.

Bukuroshja gjithashtu ka falënderuar familjarët e miqt për kujtimet që i kanë sjellur gjthë këto vite.

“Unë jam shumë mirënjohës për gjithçka dhe këdo në jetën time (nëse jemi afër, ne ishim afër ose as nuk e njihnim njëri -tjetrin, por ju thjesht më shikuat ose më buzëqeshni në rrugë) sepse secili prej jush kishte ndikim në timen jeta
Urime për kujtimet e lumtura dhe një jetë të lumtur
PESHORJA DASHURI”, ka shtuar tutje ajo.

 


bekimcair

ash-ads
Lajme interesante

You may also like