Kaltrina Selimit gati ti ‘këputet beli’

by admin
Spread the love

Artistja e njohur e këngës popullore ka marë gjithë vëmendjen me imazhet e fundit ku ka theksuar linjat trupore.

Kaltrina Selimi është shfaqur në fustan të bardhë e të gjatë derisa beli i saj është jastëzakonisht i vogël dhe bie në sy, shkruan “Kosovarja”.

Në pozat në fustanin e bardhë ajo dukej si një zanë derisa kishte bërë një grim të veçantë në kombinim me disa vathë me gurë të shkëlqyr.

Këngëtarja , ka kohë që ka bërë një pauzë nga muzika derisa duket se është në pregaditje të ndonjë projekti pasi në imazhet e fundit ka bërë mbishkrim “Viti i ri 2022, por mbetet të shihet çfarë do sjell ajo.


Lexo lajme interesante

You may also like