“Kalleni shtëpinë, unë Donaldin e dua dhe pikë”, Beatrix i vë vulën lidhjes me Donaldin

by admin
Spread the love

Mbrëmja e sotme ka rikthyer sërish vëmendjen tek çifti Donald-Beatrix. Mes shumë deklaratash e përplasjesh me banorët e tjerë për shkak të mos besimit të tyre për këtë marrëdhënie, Donald dhe Beatrix kanë pranuar se e duan njëri- tjetrin.

“Digjeni shtëpinë po të doni, unë këtë djalë e dua dhe pikë. Koha do ta vërtetojë. E di unë çfarë ndjej, e di çfarë ndjen ai”, ka thënë Beatrix. Ndërsa Donaldi ka pranuar se ajo e bën të ndihet mirë dhe e do./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like