Kaderi dhe Lumbardhi po e luajnë lojën, çfarë po bëjnë tash – Shqip

by admin
Spread the love

Një ndër çiftet më të përfolura të Instagramit së fundmi kanë qenë Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu.

Çifti u bënë të njohur brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova 2” ku aty edhe e filluan historinë e tyre, shkruan Kosovarja.

Pak kohë pas daljes nga shtëpia e BBVK, çifti kishin një krisje dhe përflitej se ata edhe mund të jenë ndarë.

Por së fundmi, ata po i shohim mjaftë bashkë, duke shuar aludimet për ndarje. Në faqet e tyre në instagram, që të dy kanë postuar mjaftë shumë foto me njëri tjetrin, siç shihet në pushime.

Ata duken mjaftë të dashuruar dhe se po kalojnë një kohë të mirë, shkruan Kosovarja.

Çfarë mendoni ju, a ishte ndarja e tyre vetëm për vëmendje mediatike apo me të vërtetë kishte diçka mes tyre?

Ndërkohë, pozat provokative nuk kanë të ndalur.

You may also like