“Ka 500 euro se tjerat po iu doken të vogla”, Fisnik Syla publikon video me shuma të mëdha parash – Shqip

by admin
Spread the love

21:55 | 3 Shkurt 2022

Ai po akuzohet për para borgj drejtuar një agjencie turistike dhe që nuk bëhet fjalë edhe për pak para ku përfshihet edhe Fjolla Morina.

Biznismeni i njohur, Fisnik Syla njëherësh edhe ish-bashkëshorti i këngëtares, Fjolla Morina vazhdimisht ka hedhur poshtë akuzat drejt tij, shkruan lajmi.net.

Përveç me fjalë, ai ka ndarë edhe video në rrjete sociale duke u reklamuar me shuma të mëdha parash.

Lexo edhe:

Dalin përgjime tjera të cilat konfirmojnë se Fjolla Morina ishte shtatzënë me Fisnik Sylën

Përveç tjerash nga llogaria e tij bankare tërhoqi shumën e 500 mijë eurove, ku më sa duket ka dashur të shprehet se nuk i ka mbetur borgj askujt.

Krahas 500 mijë eurove, ai publikoi edhe video tjera teksa shihet me shuma të mëdha parash pranë tij.

Ndryshe, Fisnik Syla në përgjimet telefonike ka hedhur poshtë akuzat duke shtuar se nuk  ka borgje./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like