Juve prezanton fanellën e parë për sezonin e ardhshëm

by admin
Spread the love

Me një postim në rrjetet sociale, Juventus prezantoi zyrtarisht fanellën që do të mbajë veshur për ndeshjet në shtëpi sezonin e ardhshëm.

“Bardhezi e verdhe. Modeluar sipas historisë sonë, projektuar në të ardhmen”, thuhet në mesazhin që shoqëron videon e prezantimit me Pogba, Fagioli dhe lojtaret Martina Rosucci dhe Lisa Boattin.

Debutimi tashmë do të bëhet më 14 maj 2023 në ndeshjen Juventus-Cremonese.

Këtu është video:

You may also like