Justin dhe Hailey Bieber shijojnë një darkë romantike në Hollywood, duket shumë stil

by admin
Spread the love

Hailey dhe Justin Bieber dukeshin bukur dhe me shumë stil të premten mbrëma (19 nëntor), ndërsa dolën për një natë takimi në Hollywood.

Modelja 24-vjeçare dhe ylli i muzikës 27-vjeçar koordinuan pamjet e tyre me një xhaketë lëkure të zezë të ngjashme.

Çifti u vunë re teksa përfunduan natën e takimit dhe dolën nga një restorant i famshëm përmes hyrjes së pasme.

Hailey tregoi format e saj me një pulovër me vija shumëngjyrëshe, të cilën e veshi me një palë pantallona prej kadifeje të errët.

Ajo kishte veshur një xhaketë lëkure, ndërsa flokët natyrale i la të lira mbi shpatulla.

Justin shkoi me një veshje më të thjeshtë, një pallto lëkure të zezë mat dhe pantallona gri-blu.

Ai kishte veshur një bluzë të bardhë për t’u përshtatur me atletet e tij të bardhë dhe kombinoi dukjen me një kapele blu.

Përpara se të kalonte pak kohë cilësore me dashurinë e saj në restorantin luksoz amerikano-italian, Hailey ndau disa këshilla takimesh në Ellen DeGeneres Show, megjithëse sqaroi se nuk ishte personi më me përvojë.

“Gjithmonë më pëlqen të jem e kujdesshëm kur u jap këshilla njerëzve, sepse nuk dua ta bëj atë sikur jam një eksperte, unë jam e sapomartuar. U martova shpejt dhe unë jam ende duke mësuar shumë”, u shpreh modelja.


Lexo lajme interesante

You may also like