Julka dhe Andi, 20 vjet bashkë e ende si gjimnazistë

by admin
Spread the love

Me një foto krah Andit, bashkëshortit të saj, Julka Gramo na tregoi se ka mënyra për ta mbajtur të freskët dashurinë dhe marrëdhënien edhe pas 20 vitesh. “Si të mos e humbësh një djalë në 20 vite. Duaje çdo ditë dhe lëre të marrë frymë. Ti më ke bërë vajzën më me fat në botë. Mezi pres të të dua deri në frymën e fundit. Gëzuar përvjetorin”, shkroi ajo, krah një fotoje aspak të zakontë për çiftet e showbizit tonë, që nuk e tregojnë këtë anën fëmijnore dhe nëse e kanë./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like