“Ju rri sahati 12, rrini lyheni gjithë kohës”, ‘Ndizen gjakrat’ në Big Brother Vip, debate mes Einxhel dhe Arjolës

by admin
Spread the love

Debate të shumta mes banorëve kanë ndodhur gjatë ditëve të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ‘Big Brother Vip’.

Arjola ka qenë pjesë në shumë prej këtyre debateve, ndërsa një prej tyre ishte edhe ai mes saj dhe Beatrix, teksa i thotë kësaj të fundit se ka hyrë në emision vetëm për pushime e për të bërë make up!

Në studio, Arjola nis të thotë se e ka nis si një batutë kur ka thënë se ‘ju rri sahati 12’, sesa për ti kritikuar!

Arjola: Unë e kam ndjerë këtu edhe 4 javë para, Ilirin e kam shok edhe do e mbroj. Sulmet kanë nisur underground dhe e kam kap Donaldin dhe ja kam shpjeguar që unë çfarë thash në primen tjetër, mos ma paragjyko lojën. Kanë kap fjalën shokë, që ju rri sahati 12, isha shumë e tensionuar, e nxora dhe ishte më shumë batutë sesa për ti kritikuar. Kam vënë re se disa prej banorëve që thonë ti qyrravitesh, viktimizohesh.

Beatrix: E kisha te Prime i kaluar, që the këto kanë ardh për pushime rrin lyhen gjithë kohës, s’bëjnë asgjë.
Arjola: Vetëm ti lyhesh?

Ndërsa, e pyetur se për kë e ka pasur drejtpërdrejtë këto fjalë, Arjola ‘drejton gishtin’ nga Einxhel, ndërsa një tjetër debat ka nisur në studio!

Pjesë nga debati:

Arbana: Ti vet the që në shtëpi ka njerëz që çohen në 12 rrinë lyhen vishen, për kë e ke?
Arjola: Është Einxhel.
Einxhel: Dhe kjo domethënë që unë skam halle nëse çohesh në 12 dhe lyhesh. Ti me super hiprokezi më the që ti mos bën sikur prekesh!
Arjola: Unë nuk e dija historinë e Einxhel që të shkoja dhe t’ja them, shyqyr ra ora 12 edhe tha kam edhe unë hall.
Einxhel: S’kam ardhur të flas për atë gjë!
Arjola: As ti s’mund të thuash që unë qurravitem këtu.
Arjola: Big Brother a mund ti shtosh edhe ca ditë të reja dhe nja 200 mijë euro se kjo s’paska halle!


You may also like