Jori ia zë karrigen Noizyt, videoja e tyre bëhet virale në rrjet

by admin
Spread the love

Reperi shqiptar, Noizy arrin të tërheq vëmendje me pothuajse secilin postim që bën në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, rap-artisti nga Shqipëria nxiti fansat kur ai u pa në shoqëri të modeles dhe ish-banores së Big Brother VIP Albania, Jori Delli.

Dyshja postuan nga i njëjti lokacion dhe më pas reperi publikoi një foto të Jorit në InstaStory, ku ajo shihej në një jaht e veshur me bikini të bardha.

Por, Noizy dhe Jori janë shoqëruar sërish me njëri-tjetrin dhe këtë herë duke realizuar një sfidë në platformën TikTok me një prej këngëve të fundit të reperit “16 Bars” që e solli në bashkëpunim me MC Kreshën dhe Varrosin.

Me shkëputjen e pjesë së Noizyt, video më pas u publikua në llogarin e Jorit në TikTok që brenda pak orëve ‘shpërthej’ me numrin e klikimeve dhe komenteve.

Ndërkohë, tashmë po aludohet se Jori mund të jetë protagoniste në një nga videoklipet e reja të Noizyt.

Theksojmë që Jori qëndroi për disa javë në shtëpinë e famshme të BBVA dhe përveç me fizikun joshës mori vëmendje edhe për karakterin pozitiv që transmetonte. /Botapress.info/

You may also like