Jennifer Lopez ndan puthje pasionante me Ben Affleck në Nju Jork

by admin
Spread the love

Çifti i njohur shfaqën afërsi mes tyre në një shëtitje.

Bukuroshja 52-vjeçare veshi një ansambël të gjelbër të kaltër me një pallto të gjelbër mbi një fustan të gjelbër gjatë shëtitjes në Madison Square Park.

Ylli i Hustlers kishte flokët ngjyrë kafe të çelët dhe të ndarë, me syze dhe vathë në daljen e ditës me aktorin.

Çifti i ribashkuar i pushtetit u pa të kapur për dore dhe duke u puthur teksa shijonin ditën e vjeshtës.

The reunited power couple were seen holding hands and kissing as they enjoyed the autumn day in the Big Apple

“Ne mund të bëjmë gjithçka me dashuri,” i tha Lopez turmës gjatë një performance së fundmi.

Dapper: Affleck wore a grey coat over a blue collared shirt, jeans and black boots

“Dashuria bën mrekulli, më beso. Mendoj se mund të thuash, nuk e di, kam dashurinë në tru. Kam dashurinë në mendjen time kohët e fundit, nuk e di se çfarë është”.


Lajme interesante

You may also like