Jehona Sopi feston ditëlindjen, mbush shtëpinë me VIP, pamje nga super festa

by admin
Spread the love

Jehona Sopi sot feston ditëlindjen e saj të 41-të.

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, që viteve të fundit nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor ka vendosur që këtë ditë speciale ta festojë me familjaret dhe miket e saj të ngushta duke organizuar një festë në shtëpinë e saj.

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, që viteve të fundit nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor ka vendosur që këtë ditë speciale ta festojë me familjaret dhe miket e saj të ngushta duke organizuar një festë në shtëpinë e saj.

I vetmi mashkull i pranishëm ishte Neki Emra që argëtonte vajzat në këtë super party.


Lajme interesante

You may also like