‘Je shumë materialiste’, Adelina Tahiri i kthehet ndjekëset – Shqip

by admin
Spread the love

19:03 | 1 Dhjetor 2021

Adelina Tahiri prej vitesh ka një marrëdhënie të konsoliduar me Serjozha Markov, me të cilin ma edhe një djalë, Jonin.

Së fundmi, këngëtarja ka treguar detaje të reja nga jeta e saj private, në një ‘mini-intervistë’ virtuale me ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, krahas kurioziteteve, nuk kanë munguar as komentet negative, e pyetje që e kalojnë masën.

“A nuk të duket që je shumë materialiste dhe ekspozohesh shumë??”, e ka pyetur një ndjekës këngëtaren, mirëpo ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje.

Mesa duket, ajo e ka vendosur të mos i marrë seriozisht këto komente, duke iu përgjigjur me humor!

 

Lexo lajme interesante

You may also like