“Je më e bukur se këtu me fotoshop”, Yllka Kuqi i jep përgjigje komentueses

by admin
Spread the love

Ndër vite tek fiziku dhe fytyrat e artistëve shqiptarë janë vërejtur ndryshime drastike.

Kjo për shkak të ndërhyrjeve kirurgjikale si dhe përdorimit të photoshop në fotografi, gjë e cila i bënë të duken ‘perfekt’, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, mbi këtë gjë është komentuar këngëtarja, Yllka Kuqi.

“Je shumë më e bukur se kjo fotografi full app”, ka qenë komenti i një ndjekësi të cilës i është kundërpërgjigjur artistja Kuqi.

“Pse spo komenton në fotot tjera që s’janë full app”, ka qenë përgjigja e saj derisa e ka postuar në InstaStory.

Si duket Yllka nuk është se ndikohet nga komente të tilla dhe i merë me shumë sportivitet duke mos mohuar se përdorë aplikacione të tilla për rregullimin e fytyrës.

 

 


Lexo lajme interesante

You may also like