Jasmin Kadriu rrethohet me gjoba, u bënë thirrje policisë

by admin
Spread the love

Ish – konkurentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, ra shumë në sy kur ajo tregoi se shpejtësia është pika e saj ë dobët.

Gjatë prezantimit të vetes se çfarë bënë dhe çfarë ka qef ajo zbuloi se për ti dhënë veturës me shumë shpejtsi e ka shumë qef, shkruan “Kosovrja”.

Por, si duket zeshkanja kësaj shpejtësie nuk po ia sheh hajrin.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku është e rrethuar me gjoba nga policia për tejkalim shpejtësie dhe iu bënë thirrje zyrtarëve policorë.

“I bëj thirrje policies boll më vutë gjoba se ma hoqët trurin”, ka shkruar ajo mbi gjobat ku duket të jenë goxha shumë dhe që po e e acarojnë atë.


Lajme interesante

You may also like