Ja si vishet Kim Kardashian ta përballojë të ftohtit – Shqip

by admin
Spread the love

11:02 | 9 Tetor 2021

Ajo ngacmoi bërxollat e saj të aktrimit në një klip promovues të publikuar së fundmi për koncertin e saj të parë të organizuar të Saturday Night Live.

Dhe Kim Kardashian u pa duke u kthyer në hotelin e saj në New York City të enjten në mbrëmje pasi hyri në një provë tjetër në Studio 8H.

Ylli 40-vjeçar i KUWTK përballoi temperaturat e ftohta me një pallto ngjyrë gështenjë të shtresuar mbi një fustan blu komod.

Ajo fshehu flokët e saj të zeza me kapuçin e xhupit të saj, si dhe me një kapelë të zezë të fortë bejsbolli.

Kardashian i mbrojti sytë nga dritat e ndezura me një palë syze dielli dhe i mbante sendet e saj në një çantë dore stilistike stilist.

Për të kompletuar ansamblin e saj të papërshtatshëm, ajo tundi një palë çizme rozë të ndritshme – të cilat i kishte veshur më herët gjatë ditës me një kostum të përshtatshëm./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like