Ja se çfarë thotë për femrat Blerim Destani, mashkulli që e ëndërrojnë mijëra femra

by admin
Spread the love

Aktori Blerim Destani, ka një karrierë të pasur artistike dhe suksese brenda dhe jashtë vendit.

Ai punon me regjisorë të famshëm, me të cilët ka vite që njihet dhe janë pikërisht ata që i dhanë shtysën për të vijuar ëndrrën e aktrimit, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e tij private gjithmonë ka bërë po aq përshtypje sa edhe ajo artistike. Të gjithë duan të dijnë diçka më tepër rreth aktorit të pashëm dhe jetës së tij sentimentale.

Blerimi thotë se femrat janë qeniet më të buta dhe më të bukura në këtë botë, si të tilla janë edhe të mistershme dhe duhet hulumtuar e studiuar me shumë vëmendje.

Pasi janë ashtu siç janë, femrat duan vëmendje, vlerësim të asaj se çfarë janë dhe përkushtim maksimal ndaj tyre.

Kështu I sheh femrat aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, që mbetet ëndrra e shumë vajzave. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like