Ja ku kemi dhe fotot e para të Bojken Lakos me partneren e re – Shqip

by admin
Spread the love

Bojken Lako publikoi pak kohë më parë një foto ku shfaqej me një vajzë, por duke i treguar vetëm krahun. Më vonë në një intervistë në “Wake up”, Bojkeni pranoi se është në një lidhje dhe tha se ndihet mirë.

Së fundmi “kryefjala.com” e ka fotografuar artistin krah bjondes simpatike. Edhe pse identiteti i saj nuk bëhet i ditur, të paktën tani kemi dhe fotot e para të çiftit.

Kur ishte i ftuar në “Wake up” kur u pyet për foton që publikoi, Bojkeni tha se fakti që ai e ka postuar atë foto në faqen e tij personale do të thotë që “është diçka e mirë”.

“Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këtu është maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë…”, tha ai.

Lexo lajme interesante

You may also like