Izet Mexhiti: Çairi më i gatshëm se kurrë

by admin
Spread the love

Shefi i shtabit komunal të Çairit Izet Mexhiti, sot zyrtarisht bëri hapjen e shtabit zgjedhor lokal të B D i-së. Lidhur me këtë Mexhiti me një postim në profilin e tij në Facebook u shpreh se Çairi është më i gatshëm se kurrë për fitore, shkruan InfoShqip.

Në postimin e tij Mexhiti vijon:

“Çairi më i gatshëm se kurrë.
Shumë punë kemi bërë dhe shumë punë na presin, për ti bërë shqiptarët e Shkupit edhe më krenarë me politikat e BDI-së dhe Ali Ahmetit. Na priftë e mbara deri në fitoren e radhës. IM” – përfundon ai./InfoShqip.com

Lexo lajme interesante

You may also like