» Ishte zbulim i tij në “The Wolf of Wall Street”, Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

by admin
Spread the love

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie.

Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat në të gjithë botën. Pas publikimit të filmit super hit, filmi i Leonardos, “Killers of the Flower Moon”, doli gjithashtu në kinema dhe fitoi shumë nominime për Oscar.

Sidoqoftë, sipas një raporti të ri të Life & Style, ylli i Titanic nuk është aq i lumtur për suksesin e filmit të Margot Robbie, pasi “ky nuk është lloji i filmit që Leo pëlqen të bëjë”.

“Ishte shumë zhgënjyese që pas viteve të punës që ata u lodhën për filmin, ai u varros dhe nuk mori asnjë meritë që cilën Leo ndjeu se i meritonte,” -tha një burim i brendshëm. “Pra, është e bezdisshme që njerëzit vazhdimisht e pyesin atë për Barbie-n.”

Barbie, një film fantazi, i mori të gjitha lavdërimet, diçka që Leo nuk e kishte parashikuar kurrë ndërsa po luftonte për të realizuar këtë film, pohoi gjithashtu burimi.

“Është makthi i tij më i keq që është pikërisht Margot, që qëndron pas atij filmi”, -shtoi burimi.

Është me vend të përmendet këtu se Leonardo Di Caprio dhe Margot Robbie luajtën së bashku në filmin ‘The Wolf of Wallstreet’.

Burimi e mbylli duke thënë:

“Margot u shndërrua nga zbulimi dhe mrekullia e Leos 10 vjet më parë në The Wolf of Wall Street, në konkurrencën e tij më të madhe të drejtpërdrejtë në vitin 2023. Ironia e fatit!”

360grade.al

You may also like