Ishte duke ndejtur në shtëpi, gruas nga Mitrovica i hyjnë hajnat, i kërkojnë para dhe e rrahin

by admin
Spread the love

Një grua në Mitrovicë ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në shtëpinë e saj, dy persona tyë maskuar i kanë hyrë brenda në shtëpi dhe duke e kanosur e sulmuar fizikisht i kanë kërkuar para.

Sipas Policisë, si pasojë e sulmit ajo ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

“Rr. Qeta e Minatorëve, Mitrovicë  25.08.2022 – 22:40. Viktima femër kosovare ka raportuar se gjersa ajo ishte duke qëndruar në shtëpinë e saj, aty kanë hyrë dy të dyshuar të maskuar dhe duke kanosur dhe sulmuar fizikisht viktimën kanë kërkuar nga ajo paratë. Si pasojë e sulmit fizik viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe është dërguar në tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime”, thuhet në raport.

Lexo lajme interesante

You may also like