Ish-presidenti Klinton ka bërë dhe diçka tjetër për shqiptarët, që s’e merrni dot me mend!

by admin
Spread the love

Reperi shqiptar Gashi, i cili është më i njohur
në SHBA, së fundmi është takuar me ish-presidentin amerikan, Bill Klinton, i cili njihet për rolin e tij dhe mbështetjen e shqiptarëve në luftën e Kosovës. .

Ai ka publikuar një sërë fotosh në Instagram ku shkruan veç të tjerash se është shumë i lumtur që Klinton është bërë pjesë e albumit të tij, 1984.

“Jam i nderuar që e kam pasur këtë njeri duke luajtur në saksofon, në albumin tim ‘1984’”, shkroi Gashi.

Bëhet fjalë për albumin “1984” të reperit me prejardhje nga Kosova, ku në një nga këngët e tij, mund të dëgjohet një frazë e presidentit amerikan me saksofon.

Bill thuhet ka një histori të gjatë me instrumentin e saksofonit, në të cilin ka mësuar të luajë që në moshë të re./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like