Ish-kryeministri Berisha publikon fotot dhe një mesazh nga Foltorja e Vlorës për Turizmin

by admin
Spread the love

Kryetari i PD-së Sali Berisha, ka publikuar sot fotot nga takimi që mbajti në Vlorë, për turizmin dhe ka veçuar edhe një nga mesazhet që u dha aty:

“Mirëmëngjes miq, me këtë album me foto nga Foltorja e mrekullueshme e Vlorës për Turizmin. Fundjavë të mbarë!”, – uroi Berisha.

“Mesazh për socialistët: Hallet e qytetarëve të Vlorës janë edhe hallet e tyre”, – Fjala e z. Altin Goxhaj, aktivist, Koordinator i Frontit për Shpëtimin Kombëtar, në bashkëbisedimin e së mërkurës me intelektualë të profesioneve të ndryshme ku u fol për sfidat e turizmit në Shqipëri”, shprehet ai.


Lexo lajme interesante

You may also like