Ish-bashkëshorti më mori mbrëmë pas mesnate dhe…

by admin
Spread the love

Dajana Shabani është një nga personazhet e ekranit më transparente kur bëhet fjalë për jetën e saj personale. Në puntatën e re të “D Night”, Dajana tregoi se me ish-bashkëshortin është njohur në ditën e Shën Faustinin, siç njihet ndryshe festa e beqarëve.

Madje zbuloi se mbrëmë ai e ka marrë në telefon pas mesnate duke i kujtuar historinë e tyre.

Dajana: Gëzuar Shë Faustinin kushdo që nuk është në një lidhje, por ajo që më bën për të qeshur telefonata e ish bashkëshortit tim. Ai më mori mbrëmë pas mesnate dhe më tha si me të qeshur “Dëgjo, unë e kuptoj kur t’i thua gëzuar Shën Faustinin se unë jam vetëm, por ti ke harruar në fakt që në 15 Shkurt je njohur me mua, je lidhur me mua. Të kërkova në 14 Shkurt dhe më the unë nuk dal me ty more “malok” në 14 Shkurt sepse do të më marrin të lidhur me ty. Por, ti e hëngre kekun në sensin e mirë të fjalës, pra e hëngre këtë mjaltë në 15 Shkurt”.


Lexo lajme interesante

You may also like