Isa Mustafa i Vushtrrisë: T’muj me duar në xhepa

by admin
Spread the love

Debat i ashpër është zhvilluar sonte mes dy kandidatëve për kryetar të komunës së Vushtrrisë.

Gjatë fjalimit të tij në një studio televizive, Arsim Rexhepi, kandidat për kryetar nga VV, i mbante duart në xhep teksa debatonte me kundërshtarin e tij nga LDK, Xhafer Tahiri, shkruan Insajderi.org.

Ky i fundit i kërkon që t’i heq duart nga xhepi teksa debaton më të.

Por, Rexhepi ia kthen ”unë foli me ty me duar në xhepa dhe të muaj me duar në xhepa”.

Duket se këtë gjest Rexhepi i VV e ka kopjuar nga Isa Musatafa i cili në garën e tij për kryetar të Prishtinës në vitin 2013 i kishte thënë kundërshtarit nga VV, Shpend Ahmeti që të muaj me duar në xhepa.

https://insajderi.org/isa-mustafa-i-vushtrrise-tmuj-me-duar-ne-xhepa/?fbclid=IwAR3H_nmPvRzudwO6qg5VPULZtvCNDa-rSDr4Eo9CTe3cbLQeuZW602Gb9bs

Lajme interesante

You may also like