Incidenti i Melindës, i kishte ndodhur edhe Elvana Gjatës

by admin
Spread the love

Melinda Ademi së fundi është përballur me një situatë të palakmueshme gjatë një koncerti në Vienë të Austrisë.

Ajo është tërhequr për dore nga një fans i saj teksa ajo tentonte t’i kapte telefonin.

Pas kësaj situate ka reaguar sigurimi dhe menaxheri i këngëtares, ku ky i fundit shihet edhe duke shqelmuar drejt fansit të këngëtares.

Por si duket kjo lloj situate nuk i ka ndodhur vetëm Melindës.

Me një situatë të tillë është përballur edhe Elvana Gjata kohë më parë.

Por përkundër Melindës, Elvana e ka kaluar me shumë sportivitet situatën ku edhe ka kthyer në një moment tejet të bukur.

@forelvana @itselvanagjata 🫀 #elvanagjata #elvana #sielvana #elvanez #shqip #🇦🇱 #viral #fypシ #fyp #viralvideo ♬ original sound – Elvana Gjata’s fan🖤


Lexo lajme interesante

You may also like