Iliri xhentil me vajzat, masazhon Monikën dhe ju dhuron puthje Arjolës e Einxhelit – Shqip

by admin
Spread the love

14:05 | 7 Shkurt 2022

Iliri ditëve të fundit e ka shijuar këtë rrugëtim në qetësi dhe shumë pozitivitet.

Pas disa puthjeve dhuruar Arjolës dhe Monikës, Iliri ka vazhduar sërish me ‘përkëdhelje’, shkruan lajmi.net.

Ai është kujdesur sërish për vajzat para se ato të flinin gjumë.

Së pari i ka bërë një masazh Monikës dhe më pas ai ka dhuruar ‘puthje’ për Arjolën dhe Einxheli.

Iliri si duket ka bërë paqe dhe nuk po dëshiron që ditët e fundit para finales t’i kalojë me debate.

Kujtojmë se Iliri dhe Einxheli nuk kanë pasur raporte të mira bashkë por që së fundi kanë qetësuar gjakrat./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like