Iliri përlotet teksa dëgjon zërin e vajzës së tij

by admin
Spread the love

Ky edicion i BBV-së ka filluar në tetor të vitit të kaluar dhe banorët kanë kaluar më shumë se katër muaj brenda, shkruan lajmi.net.

E kur ka kaluar e gjithë kjo kohë për banorët finalist ka filluar të bëhet edhe më i fortë malli për familjarët e tyre.

Iliri sot është përlotur teksa ka dëgjuar vajzën e tij duke kënduar.

Ai nuk ka mundur t’i kontrollojë lotët e tij.

Iliri është brenda shtëpisë që nga fillimi i edicionit./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like