Ilir Shaqiri ndan fotot e para si imazh i “Digitalb”

by admin
Spread the love

Me disa foto, “Digitalb” ka treguar se ka mirëpritur imazhin e ri të tyre, Ilirin Shaqirin.

“Me këmbë të mbarë. Mirë se vjen në familjen e madhe të Digitalb”, ka shkruar faqja zyrtare e kompanisë.

Iliri shfaqet i buzëqeshur krah stafit, megjithatë asnjë prej tyre nuk ka zbuluar projektin e parë që do t’i bëjë bashkë.

Iliri është imazhi i ri zyrtar i “Digitalb” dhe ky bashkëpunim po pritet me shumë kureshtje edhe nga ndjekësit e balerinit./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/CaZcdQoMChC/?utm_medium=copy_link

You may also like