Idri Istrefi dhe Ziadin Sela takojnë struganët: Entuziazëm i madh për fitoren e madhe të 31 tetorit

by admin
Spread the love

Kandidati i koalicionit ASH-AAA, Idri Istrefi i shoqëruar nga kryetari i ASH, Ziadin Sela kanë takuar sot qytetarë të Strugës.

Sot ishim në pjesë të ndryshme të qytetit duke takuar njerëz që na mbushën plot me entuziazëm për ditën e madhe të 31 tetorit. Nga këto takime mësuam se qytetarët janë në një hap me ne sa i përket energjisë dhe vizionit për Strugën.
Entuziazëm i madh për fitoren e madhe të 31 tetorit”, ka nënvizuar Idri Istrefi.

 

 

 

 

Lajme interesante

You may also like